Perihelion
  • RSS

Regulamin

Opublikowano 5 marca 2012 przez: pheXion Komentowanie nie jest możliwe

§1 Postanowienia ogólne

 1.1. Wszyscy użytkownicy gry Perihelion są zobowiązani do dokładnego przeczytania, zrozumienia i zaakceptowania niniejszego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z którymś punktem regulaminu nie możesz pobierać, instalować, używać, kopiować lub modyfikować plików gry.

1.2. Osoby niepełnoletnie mogą posiadać konto w grze tylko za pozwoleniem rodziców lub prawnych opiekunów, którzy w takim wypadku biorą całkowitą odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie, posiadające konto.

1.3. Gra jest ciągle w fazie tworzenia i nie jest wolna od błędów. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z gry.

§2 Antyczne Monety

2.1. Gra Perihelion jest darmowa, jednak istnieje możliwość wykupienia w niej Antycznych Monet, które pozwalają na dodatkowe udogodnienia w grze. Wykupienie Antycznych Monet jest dobrowolne i nie jest ono wymagane. Antyczne Monety po wykupieniu są przypisywane do konta.

2.2. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub brak naliczenia Antycznych Monet.
Osoby, które wykupiły Antyczne Monety podlegają takim samym zasadom, jakie obowiązują innych użytkowników gry.

2.3. W przypadku zablokowania/usunięcia konta za złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu, niewykorzystane Antyczne Monety nie podlegają zwrotowi. Nie ma możliwości wymiany Antycznych Monet na pieniądze lub jakikolwiek pieniężny ekwiwalent, nawet jeśli nie są one wykorzystane w grze.

2.4. Nie ma możliwości przeniesienia Antycznych Monet na inne konto w grze.

§3 Sprawy techniczne

3.1. Zabrania się używania lub/i rozpowszechniania programów w jakikolwiek sposób ingerujące w grę a także dokonywania inżynierii wstecznej na plikach gry i jej dekompilacji.

3.2. Administratorzy nie biorą odpowiedzialności za straty wynikające z nieprawidłowego działania serwera. W tym uwzględnia się m.in. utraty przedmiotów, doświadczenia, Antycznych Monet itp.

3.3. Właściciel gry nie bierze na siebie odpowiedzialności za niedostępność gry, wolne lub nieprawidłowe jej działanie oraz występujące błędy programowe itp. Użytkownicy nie mają prawa dochodzić roszczeń z w/w tytułów.
3.4. Właściciel gry zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania świadczenia usługi.

3.5. Zabronione jest uzyskiwanie korzyści z błędów występujących w kodzie gry. Używanie błędów na własną korzyść jest karalne. Użytkownik, który zauważy błąd zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym na forum gry w dziale błędów.

3.6. Zabrania się zachęcania innych graczy do korzystania z błędów gry.

 

§4 Konto gry

4.1. W nazwie postaci zabrania się:
- używania nazw powszechnie uznanych jako wulgarne,
- podszywania się pod Administratorów, Moderatorów, innych graczy,
- nazw obrażających inne rasy, ludzi, orientacje bądź inne wyznania.

4.2. Każde konto w grze jest własnością Administracji, która użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom.

4.3. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła.

4.4. Użytkownik zobowiązuje się do nie udostępniania loginu i hasła dla innych osób i dochować należytej staranności, aby dane te nie zostały przechwycone.

4.5. Wysoce zalecane jest używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

4.6. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się z jego kontem.

4.7. Administracja gry może zablokować konto bez uprzedniego informowania o tym, jeżeli jego użytkownik złamie postanowienia niniejszego regulaminu. Jego decyzja jest ostateczna i nie podlega żadnej dyskusji. Administrator ma także prawo usunąć takie konto.

4.8. Jeśli zapisujesz hasło do konta na komputerze, musisz liczyć się z tym, że może ono zostać skradzione np. w wyniku działań hakerów. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skutki włamania na konto gracza.

§5 Zachowanie w grze

5.1. W grze obowiązują zasady dobrego wychowania i szacunku.

5.2. Zabrania się świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji.

5.3. Zabrania się zamieszczania wypowiedzi powszechnie postrzeganych jako obraźliwe, szydzące lub będące w konflikcie z polskim prawem.

5.4. Jeżeli uważasz, że zostałeś ukarany niesłusznie przez Strażnika Gry wyślij wiadomość prywatną na forum do Administratora (nick: pheXion).

§6 Treści

6.1. Twórcy gry nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane przez graczy, które mogą urażać inne osoby, a także za szkody moralne i inne wyrządzone przez grę. Umieszczanie obraźliwych lub niezgodnych z prawem treści może doprowadzić do natychmiastowego skasowania lub zablokowania konta użytkownika, który je publikuje.

§7 Aktualizacja gry

7.1. Administracja zastrzega sobie prawo do modyfikowania gry bez informowania o tym graczy. W tym także wszelkie kwestie związane np. z cenami, umiejętnościami, balansem statystyk i sposobie rozgrywki.

§8 Dane osobowe

8.1. Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora danych podanych w trakcie rejestracji, a także umieszczonych w profilu Użytkownika.

W momencie rejestracji osoba Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Administratora w celach:
- obsługi uczestnictwa Użytkownika w grze,
- marketingu bezpośredniego lub pośredniego towarów lub usług Administratora bądź innych podmiotów niż Administrator tj. podmiotów współpracujących z Administratorem,
- przesyłania Użytkownikowi informacji handlowych drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu.

§9 Postanowienia końcowe

9.1. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.

9.2. Karę za złamanie regulaminu wymierzać może Administrator i Moderator. Wysokość kary jest zależna od stopnia złamania regulaminu.

9.3. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany lub rozszerzenia regulaminu w każdej chwili. Każde zalogowanie się do gry oznacza akceptację przez Gracza całości aktualnego regulaminu.

 

Kategorie: O grze

Rankingi

    Błąd pobierania danych.

    Dane aktualizowane są co jeden dzień.