Inne > Hydepark

Ski jump mania

(1/2) > >>

Noobuser:
Skoki narciarskie
Ski jump mania jest to gra przy której każdy się odstresuje.
Na początku tworzymy postać, wybieramy płeć i i nick.
Z samego początku powinniśmy wykonać skok próbny który możemy wykonywać w nieskończoność bez utraty energii czy pkt. skoków. Polecam to dla początkujących.. ;)
Gra jest zbudowana w ten sposób że każą nam robić samouczek ja uważam że to bez sensu. Robiłem około 7 kont i testowałem każdą strategię i mam swój najlepszy sposób na rozwój postaci. ;)

Na początku wbijamy 4 poziom na misjach(zadaniach).
Ulepszamy statystyki do 14-15.
Atakujemy w pojedynkach najsłabszych graczy żeby wygrać 5 pojedynków z rzędu.
Otrzymujemy nagrodę za osiągnięcie - tą nagrodę wydajemy na ulepszenie statystyk.
Dalej atakujemy najsłabszych graczy tak aby wygrać 25 z rzędu bez porażki (osiągnięcia są za 5,10,15,20,25 wygranych z rzędu) co da nam około
1 300 000 kasy i będziemy baaaardzo na plus w porównaniu z innymi.
Gdy już pokonamy 25 osób z rzędu w pojedynkach rankingowych zaczynamy walczyć o pieniądze.
W tym celu należy kliknąć na nick gracza z rankingu i tam w jego profilu zawalczyć o kasę. Tutaj tak samo należy wygrać 25 razy bez porażki aby zarobić grubo ponad 1 300 000 kasy. ;)
Jeżeli zrobimy taki start 50 wygranych bez porażki w tych 2 rodzajach będziemy baaardzo na plusie i gra później będzie dużą przyjemnością.

Ps: Osiągnięcia często się blokują dlatego należy się wylogować i zalogować od czasu do czasu.

Serdecznie polecam tą grę ten krótki poradnik sprawi że każdy będzie miał dobry start.. :)

http://s1.skijumpmania.com/r48638

FuSzu:
Otóż, lubię skoki narciarskie od ładnych kilkunastu lat. I zobaczyłem tą z grę z ciekawości. Podoba mi się mechanika gry. Jednakże zniechęca typ PayToWin (płać, aby być najlepszym). Nie zniechęciłem się i gram tylko dla zabawy. W związku z tym:

Kilka porad i pytań z mojej strony:
1. Zacząłem grać kiedy jeszcze nie podałeś swojego poradnika, ale od razu wiedziałem, żeby móc wygrać z przeciwnikiem trzeba od samego początku rozwijać postać. Ale to jeszcze nie wystarczy, aby móc wygrać praktycznie z każdym na swoim poziomie. Dlatego ważne jest ulepszanie w zakładce ATRYBUTY także Umiejętności (na maxa), Obiety (dla lepszej obrony swoich pieniędzy podczas ataku na Ciebie na walce o pieniądze, dodatkowo trochę droższe niż umiejętności) oraz Wyposażenie.

Stad pytanie: Czy wyposażenie kupujemy każde, które się odblokuje? A może jakoś interwałowo, np. te pierwsze, potem 1-2 odblokowania i kupić następne? A może jednak cały czas utrzymywać podstawowy ekwipunek? Jak to wyjdzie finansowo?

2. Co poziom dostajemy Bonusowe Punkty do Ograniczeń w zakładce ATRYBUTY. Możemy rozlokować je do takich wartości jak: Energia (zwiększenie maksymalnych punktów energii, przydatne do wykonywania zadań), Skoki (zwiększenie maksymalnych puntów skoków), Pewność siebie (zwiększenie maksymalnych punktów pewności siebie, zmniejsza się pewność siebie, gdy przegrywamy w walce rankingowej lub o pieniądze).

Stąd pytanie: W co się opłaca dodawać? Bo w pewność siebie raczej bym odpuścił, ponieważ z Twoją taktyką praktycznie zawsze wygrywamy (póki co 143 wygrane na 1 przegraną - chała, przegrałem w 2 pojedynku). Zostaje nam Energia i Skoki. Na jednym z kont dodałem do Energii, a w drugim do Skoków. W pierwszym mam mniej skoków po przerwie, ale z Energią mogę szybciej wykonywać zadania. Więc jak myślisz, w co dodanie będzie najlepszym rozwiązaniem dla gracza, który ma dużo czasu i praktycznie wykorzystuje każdą odnowioną Energię i skoki w natychmiastowy sposób? Wszystko w Energię? A może w Skoki? Czy jakoś hybrydowo?

3. Chodzi mi głównie o taktykę pojedynków. Grać rankingowo czy walczyć o pieniądze? Dostać się na sam szczyt jest ciężko z powodu, że np. musisz walczyć z graczami, których masz odgórnie ustawionych. Nie masz prawa wyboru, czy chcesz się przesunąć o jedną pozycję, czy walczyć z kimś z pierwszej dziesiątki. Jakie profity ma gracz, gdy jest wysoko w rankingu? Na razie obrałem taktykę: nie patrz na ranking, walcz o kasę, aby ulepszyć swoje atrybuty. Jestem na 18.639 w rankingu, ale za to na poziomie 13-stym mam atrybuty ulepszone na 70+. Od 10 poziomu za walkę o pieniądze dostaje się maksymalnie 30.000+ kasy, a za rankingowe mniej niż 10.000. Więc którą taktykę najlepiej obrać?

4. Mamy w grze sponsorów. Czy opłaca się z nimi podpisywać kontrakty? Bo mi się wydaje to zbędne. Godzinowy przychód, przy podpisaniu za 30.000, wynosi 210 (teraz na 1h dostaję 2.010, przy sporym wydaniu już kasy). Jak myślisz kiedyś zwróci się podpisywanie kontraktów?

5. Opłaca się kupić ten pakiet startowy dla początkujących za kredyty?

Zacząłem wczoraj próbować nowe konto. W konkursie, w którym można wygrać 300 kredytów (aby zdobyć pierwszy poziom 25 chyba) na razie ranking 3/92.

Noobuser:
p2w? Niekoniecznie. Wystarczy troszkę chęci, znajomości..;) Ja rozsyłając link mój na 3 forach+na fb do znajomych zarobiłem w tydzień około 600 kredytów co spokojnie wystarczy na miesiąc grania bez wydawania kasy..;)

1. Uważam, że to zależy 13-14 poziom wbija się w jeden dzień (24 godziny - 8 godzin snu). Więc eq moim zdaniem opłaca się kupić dopiero na większym poziomie. Ja np. mam teraz 14 poziom (nick Karina Sexys) i mam eq na 20 poziom+ ponieważ za te kredyty sobie odblokowałem. Na mniejszych poziomach nie polecam kupowania wszystkiego tylko tego co uważamy za rozsądne.
Podam to w danych zmyślonych bo nie chce mi się patrzec na ski jumpa teraz..
Narty za 500 000 dają nam 9 statystyk a narty za 1 300 000 dają nam 12 statystyk czyli za 800 000 mamy 3 statystyki. Możemy to porównać z atrybutem ile za te 800k ulepszymy tam - jeśli więcej to wiadomo, że nie opłaca się kupowac tych nart. ;)

2. Ja zrobiłem konto typowo na areny/ligi/dzienny puchar więc nie mam zamiaru ulepszać energii ponieważ w ogóle nie używam jej do zadań na aktualnym koncie..:) Zobacz profil i zobacz ile kasy zarobionej z pojedynków i jakie statystyki. 
Tak jak napisałeś pewność siebie totalnie odpada (choć nie wiem jaki dokładnie ma to wpływ. Być może gdy mamy jej 400 skaczemy o połowę dalej..;D)
Jeżeli Twoim kontem chcesz osiągnąć dużo w pucharze świata i masz zamiar grać w tą grę długo to polecam hybrydowy sposób. Zadania i pojedynki.
Osobiście preferuje przynajmniej na początku same pojedynki (mi np. regeneruje się jeden pojedynek co 5-7 minut na nowy dzień a już po 2 godzinach granai co 15 minut).

3.Mój kochany taktyk. Dokładnie ta strategia co napisałeś jest idealna. Tylko i wyłącznie pojedynki o kasę. Te rankingowe potraktuj jako achivment, którym zarobisz 1 000 000+ za 25 wygranych z rzędu. 
Na 14 poziomie mam zarobione w ciągu 4 dni ostatnich bo tyle mam konto  $3 164 120 podejrzewam, że gdybym walczył o ranking nie ugrałbym nawet 1/3 tego.

4. Nie wiem czy ktoś z Twoją inteligencją pyta serio. Fuszu jesteś mądry, policz sobie. Jeżeli nie masz zamiaru poddać się  w przeciągu paru dniu i grać to ulepsz sponsorów.  Na początku zwraca się koszt po parunastu godzinach więc potem już tylko na czysto leci. Gdy masz już ich około 10 to jest to 300godzin +/- czyli po 14/15 dniach zaczniesz zarabiać na czysto co po kolejnych 14 dniach da Ci 2x więcej kasy a np. po 2 miesiącach jak zrobisz sobie przerwę i wrócisz będziesz miał bardzo dużo kasy. Minusem jest, że kasa nie idzie do banku tylko do ręki, więc warto ją zabezpieczyć.

5. Opłaca się zdecydowanie(potem możesz kupić licencje jak Ci się skończy ten pakiet). Daje to bardzo dużo, możesz atakować 3 poziomy słabszym. Jak miałem konto 23 poziom to powiem Ci, że przez budynki które dawały po około +50 każdej staty czyli razem 150 nie miałem żadnych szans z nikim a jakiś 20 poziom zawsze się pokonało. :)

Na początku napisałeś o obiektach uważam je ze bez sensowne z moją strategią, powiem Ci, że jeszcze z nikim nie przegrałem o pieniądze z tym moim poradnikiem. ;) Dopiero na większych poziomach proponuję kilka kupić.
Na lidze dnia, która jest dostępna od 14 poziomu nie liczą się budynki, tak samo przy atakowaniu.

RaveR1:
Pykam sobie trochę nick :RaveR

Jest opcja "znajomi" w grze? Bo nie mogę poszukać..

Noobuser:
Od 12 poziomu masz tą opcję, wysyłasz wtedy Reflink i jak ktoś się z niego zarejestruje to masz go w znajomych ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej