Autor Wątek: TheSkyKnights  (Przeczytany 1148 razy)

DraGo

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +2/-1
TheSkyKnights
« dnia: Luty 16, 2014, 11:31:54 pm »
Pewnego dnia, w mieście Alenthar pojawił się dzielny wojownik, łowca smoków którego wszyscy
nazywali DraGo, ów wojownik przybył aby wspomóc Alenthar, w niekończącej się wojnie
przeciwko miastu Endurion.
Podczas przemierzania krainy, natrafił na grote, w której to znalazł dziwne zapiski o
rycerzach dosiadających smoki, młodzieniec zaciekawiony brnął w głąb jaskini i co róż natrafiał na nowe wskazówki dotyczące dziwnej jego zdaniem współpracy smoków i ludzi, nagle przed jego
oczyma pojawiła się postać, biło od niej jasne światło, tak jasne że nie można było dostrzec czy to
wróg a może przyjaciel, wojownik zaniepokojony sięgnął po miecz i tarcze, natychmiast został
rozbrojony przez tajemniczą postać, chwila niepewności nagle postać ukłoniła się i rzekła:
"-Witaj młodzieńcze prorocy przepowiedzieli nam twoje przybycie, zostałeś wybrany..."
wojownik zaskoczony natychmiast odpowiedział "- Kim jesteś?! Do czego zostałem wybrany, jaka
przepowiednia, odpowiedz!!
Tajemnicza postać znowu przemówiła "- Jestem duchem dawnym liderem Smoczych Jeźdźców zwą mnie Rewios,zostałem wybrany przez proroków aby przekazać Ci ważną wskazówke dzięki której
Alenthar może wygrać wojne, dopóki ów wskazówki nie przekaże wybrańcowi doputy nie będe mógł
zaznać spokoju, dlatego czekałem przez te tysiąclecia.."
Wojownik zaciekawiony odpowiedzią, rzekł " - Co to za wskazówka, czy rzeczywiście możemy pokonać oddziały Endurionu?!"
Postać znów przemówiła "- Słuchaj uważnie, to będą moje ostatnie słowa na tym świecie,
stwórz gildie TheSkyKnights, zwerbuj silnych sprzymierzeńców szkolcie się na wspaniałych
następców Smoczych Jeźdźców, Jestem pewien że zdołacie opanować techniki dosiadania smoków,
te potężne, groźnie wyglądająco stworzenia mogą zostać ujarznione, a w chwilach kiedy przyjdzie
czas na bitwe, staną u twojego boku aby walczyć z tobą ramie w ramie przeciwko wrogowi..
Żegnaj młodzieńcze jesteś nadzieją Alenthar i kluczem do wygrania wojny."
Po czym postać znikła, wojownik bez chwili namysłu pognał na swoim wilku do miasta oraz
oznajmił założenie gildii "TheSkyKnights".

Tak więc ogłaszam iż rekrutacja do gildii jest otwarta, szukamy dzielnych wojowników (minimum lvl 25)  którzy staną u naszego boku, w walce z siłami zła.

ZASADY PANUJĄCE W GILDII
- Kultura osobista.
- Pomoc nowym rekrutom.
- Bez kłótni.

Kto będzie przestrzegał tych 3 punkcików może być spokojny o miejsce w gildii

CO OFERUJE GILDIA
- Miłą atmosfere.
- Dobrą zabawe.
- Wojny gildii.
- Pomoc początkującym.
- Zorganizowane wypady na wojny miast.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do gildii pisz tutaj lub w grze pod nick DraGo

« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2014, 11:37:19 pm wysłana przez DraGo »
DraGo- Wojownik- LVL91
DraGoN- Łucznik- LVL56
WhiteHunter- Mnich- LVL27

Perihelion - Polska gra mmorpg

TheSkyKnights
« dnia: Luty 16, 2014, 11:31:54 pm »