W grze > Gildie

Non Omnis Moriar

<< < (2/4) > >>

FuSzu:
Dziękuję bardzo. Moja gildia jest praktycznie od początku. Nie wiem, która była pierwsza, NonOmnisMoriar czy Hellsing, ale prawie w tym samym czasie zostały założone.

Shreuder:
Przyjmujesz jeszcze? Chyba mnie znasz, mój nick to Shreuder. ;)

Trish:
Shreuder gwarantuję Ci, że jeśli FuSzu by nie przyjmował to napisałby o tym. A i wstaw przecinek "," między słowami "znasz" i "mój", wtedy będzie poprawnie ;)
To było tak na marginesie, bo chciałam napisać tylko, żebyś FuSzu poprawił opis, ponieważ "zjadłeś" jedną literkę ;p

--- Cytat: FuSzu w Luty 14, 2013, 04:49:47 pm ---

* Dojrzałość - Musisz: Mieć zdrowy rozsądek; Posiadać umiejętność podejmowania dobrych decyzji; Potrafić przyjmować pełną odpowiedzialność za swoje uczynki; Nie reagować wrogo na krytykę; Potrafić cierpliwie wysłuchać opinii innych; Nie tracić panowania nad sobą; Potrafi przegrywać; Nie przechwalać się; Korzystać ze „złotej zasady”, która mówi: Postępuj w stosunku do innych tak, jakbyś chciał(a), aby inni postępowali w stosunku do ciebie.

--- Koniec cytatu ---
Powinno być "Potrafić przegrywać", a jest "Potrafi przegrywać".
Kurde, jak server off, to raptownie znajduję błąd, a jak wcześniej czytałam, to tej drobnostki nie zauważyłam ;p

Shreuder:
[...] wstaw przecinek "," między słowami "znasz" i "mój", wtedy będzie poprawnie ;) [...] 

A teraz jest dobrze?

majuh12:
Mój brat, chce dołączyć nick to Sasuke :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej