W grze > Gildie

Non Omnis Moriar

(1/4) > >>

FuSzu:

Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu
 strzelający nad ogrom królewskich piramid
 nie naruszą go deszcze gryzące nie zburzy
 oszalały Akwilon oszczędzi go nawet

łańcuch lat niezliczonych i mijanie wieków
 Nie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebu
 cząstka nie byle jaka i rosnący w sławę
 potąd będę wciąż młody pokąd na Kapitol

ma wstępować z milczącą westalką pontifeks
 I niech mówią że stamtąd gdzie Aufidus huczy
 z tego kraju gdzie gruntom brak wody gdzie Daunus
 rządził ludem rubasznym ja z nizin wyrosły

pierwszy doprowadziłem nurt eolskiej pieśni
 do Italów przebiwszy najpewniejszą drogę
 Bądź dumna z moich zasług i delfickim laurem
 Melpomeno łaskawie opleć moje włosy.
1. Wstęp.

"Non Omnis Moriar", czyli: Nie wszystek umrę. Tekst pochodzący z Pieśni III Horacego pod tytułem: "Wybudowalem pomnik" ("Exegi monumentum"). Co to w ogóle znaczy? Jaki ma sens? "Non omnis moriar" odnosi się do trwałości dzieła autora. Zapewnia mu nieśmiertelność idei w przeciwieństwie do materii, która zapada w pamięci potomnych. Poeta ginie, jego ciało się rozkłada, lecz nie umiera zupełnie. Jego dzieło pozostaje. I będzie trwało przez wieki.

2. Zasady, Styl zachowania.

W myśl jakże pięknego cytatu, postępowanie nasze powinno wyglądać mniej więcej tak:

* Pomoc. Staramy się pomagać graczom jak tylko możemy. Oczekując na szybką odpowiedź, od razu możesz doczekać się porad, pomoc, wparcie.
* Zachowanie. Regulamin Czatu Gry uważamy za priorytet. Ale nikt nie jest doskonały, więc staramy się dojść do doskonałości.
3. Wymagania:

* Prywatne życie? - NIE. Nie ważne jest to: Ile masz lat?; Ile masz wzrostu?; Skąd pochodzisz?; Jaki masz numer buta?; Ile masz w bicepsie?; Co robiłeś w wakacje? NIE.
* Doświadczenie w grze? - NIE. Nie ważne jest to: Jaki masz poziom; Czy jesteś "pro" graczem; Czy dopiero zaczynasz. Gildia jest po to, aby promować "świeżaków" czy doskonalić "starszaków".Co tak naprawdę musisz mieć w sobie?:

* Dojrzałość - Musisz: Mieć zdrowy rozsądek; Posiadać umiejętność podejmowania dobrych decyzji; Potrafić przyjmować pełną odpowiedzialność za swoje uczynki; Nie reagować wrogo na krytykę; Potrafić cierpliwie wysłuchać opinii innych; Nie tracić panowania nad sobą; Potrafić przegrywać; Nie przechwalać się; Korzystać ze „złotej zasady”, która mówi: Postępuj w stosunku do innych tak, jakbyś chciał(a), aby inni postępowali w stosunku do ciebie.
4. Podanie.

Jak ma wyglądać podanie?:
Nick z gry wystarczy.

5. Zakończenie.

Podania składamy bezpośrednio pod tematem. Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, lecz kilka, zawsze może próbować dostać się. Każdy gracz zostanie przyjęty na okres próbny (ok. 2 tygodnie) w celu weryfikacji wymagań. Wyjątek stanowią gracze dobrze znani, z którymi spędziliśmy wiele lat grając razem.

Trish:
Witaj mój drogi FuSzu ;>

--- Cytat: FuSzu w Luty 14, 2013, 04:49:47 pm --- Wyjątek stanowią gracze dobrze znani, z którymi spędziliśmy wiele lat grając razem.

--- Koniec cytatu ---
Chyba do tego należę?? Tak, więc jak server ruszy, to z chęcią zawitam w Twoich szeregach ;>

Pozdrawiam

FuSzu:
Serwer już ruszył, napisz na Globalnym, że jesteś i kup bilet.

Leedra:
Jeżeli mogę skomentować Fuszu, to chciałbym tylko powiedzieć: Bądźmy perfekcjonistami.

Septurion:
Non Omnis Moriar

Fajna nazwa gildii, chociaż poetę nie rozumiem ;p

Miło widzieć twoją gildie FuSzu.

Gz i zwerbuj jak najwięcej ludzi do siebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej