Autor Wątek: LUDZIE Mała prośba  (Przeczytany 992 razy)

Custom

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +3/-1
LUDZIE Mała prośba
« dnia: Czerwiec 10, 2012, 05:24:23 pm »
Proszę weźcie trochę częściej grajcie w Peri, bo mało ludzi jest w grze i nuuudą wieje przez to, że nikogo nie ma. Nie ma się do kogo odezwać i wgl.

Chupacabra

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +1/-24
Odp: LUDZIE Mała prośba
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2012, 06:17:41 pm »
A powiedz mi po co grać, skoro nic się nie zmienia? Przechodząc przez mapę teleportujące się obok Ciebie "zwierzaki" tak cholernie zniechęcają, że to jest magia... Nie da się na expa dojść nawet. Masa błędów, nikt z tym nic nie robi...

Custom

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +3/-1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2012, 06:33:12 pm »
Trzeba być pozytywnej myśli ;]

Po za tym na razie nic się nie zmienia bo pheX nie ma czasu a jak wiadomo nie każdy jest no lifem, który gnije całym dniem przed komputerem XD

Urwis

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +12/-3
  • The Future is in your hands
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2012, 07:26:20 pm »
Śmiać mi się trochę chce jak widzę " on nie jest no lifem" Ja widzę tu brak profesjonalizmu, nic innego. Nawet ktoś kto nie ma zbyt dużo czau, znajdzie go choć chwilę by odpisać na forum ludziom, bez których to wszystko nie miałoby sensu. Po drugie jeśli nie ma czasu, to po co to wszystko, a jeśli już tak jest, powinno sie poinformować o dłuższej nieobecności, bo to jest juz dłuższa nieobecność od keidy zacząłem obserwować. 27 maj.
ciekawie, ciekawie, wracam na chwilę. ;-)

Kooxik

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +4/-19
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:14:08 pm »
Phex nie jest no lifem? Phex ma was dawno w dupie, gdyby tak nie bylo weszedłby przynajmniej raz na 2 dni na te pieprzone forum by poudawac ze cos robi.. ale jemu sie niechce zrobic nawet tego.

Perihelion - Polska gra mmorpg

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:14:08 pm »