W grze > Ogólne

Ewidentne naduzywanie władzy przez strażnika oraz brak rozwoju servera

(1/1)

Domestos:
Chciałbym poruszyć temat gracza posiadającego następujace konta w grze : koxer,bombers,strzelec i zapewne sa takze inne postacie owego gracza o których mi niewiadomo. W/W gracz nie może pełnic funkcji straznika ponieważ naduzywa on władzy banując bez powodu .Przed chwilą dostałem bana za cyt "możesz mi ...  "  . Nie uzyłem żadnego wyrazenia gdyby to było kur... czy ja pier.... to jeszcze mógłbym zrozumiec ale to co ten człowiek wyczynia to sie w głowie nie mieści.Poza naduzywaniem funkcji banowania jako straznik dopuszcza sie niestosownych zachowań odgrazając sie graczom z nizszymi lvlami.Jego grozby w stylu wszyscy dedy ,macie poexpione itd to zachowanie niegodne straznika.Gracz ten wykorzystuje jawnie swoja uprzywilejowaną pozycje w grze zarówno jako strażnik jak i gracz.Wszyscy wiemy ze do czasu odpowiedniego zbalansowania postaci był czas kiedy mnichem sie szybko expiło.Gracz ten wykorzystał to stając się pro na serverze co za tym idzie gnebi uprzykrza innym gre powodując odpływ ludzi z servera.Takie zachowania nie moga byc tolerowane apeluję do głównego administratora gry o zabranie w/w graczowi funkcji straznika i powiezenie tej funkcji osobie bardziej kompetentnej.Osobiscie wydałem na ta gre 14 smsów co adminisracja moze sobie sprawdzic i uroczyscie oswiadczam że nie wydam ani złotówki wiecej do czasu aż ten gracz nie zostanie opamiętany .Wspólnymi siłami możemy duzo zmienić chciałbym aby był duch rywalizacji na serverze ale nie mozna podporządkowywac całego servera jednej osobie.Prosze innych graczy o konstruktywne wypowiedzi w tym temacie jako że nie tylko ja jestem tu poszkodowany.Znając życie ów gacz będzie starał sie wybielic ale kilka dni temu gdy oznajmiłem że wydropiłem item z 2 bonami 15 krytyk 14 witalność w/w gracz zaproponował mi za niego 20k gdy odmówiłem powiedział mi ze mam dedy bo jak on to ujął każdy kto z nim nie handluje jest jego wrogiem.Zastanawiam sie czy nie mozna by utworzyć dla pana koxera oddzielnego servera zamknieego gdzie mógłby sobie sam siedziec grac,expic i byc super hiper bo jak narazie skargi na owego gracza zaczęły juz przyjować rozmiar plagi.Goracy apel wypowiadajcie sie w temacie i powiedzcie co o tym myslicie wnioski pozostawiam wam

Yuranogratto:
Chciałbym powiedzieć że znaczenie "Wtf" dla niego oznacza wulgaryzm, nie długo za kurczę będzie ban ^^
Lepiej znajdź inną osobę na "Strażnika", ponieważ z Koxerem serwer długo się nie utrzyma.
Pjona ; *

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej