W grze > Ogólne

Aktualny balans

(1/1)

Noobuser:
Aktualny balans to jedna wielka pomyłka. Mam pierścienie i całą zbroję na 55 poziom z czego połowa ulepszona do +3 a moby z 30 poziomem biją mi po 60 dmg.  pheXion nie wiem jak robiłeś ten balans ale musiał się wdać jakiś bug bo nawet Ty byś tak nie zrypał balansu...Wszyscy wiedzą,że masz skłonności do zawyżania lub znacznego zaniżania czegoś ale teraz to przesada. Moby z 70 poziomem mają mnie na 4 strzały. Najdalej gdzie udało mi się dojść to moby z 40 poziomem które dają mi 9 expa a walą po 200+... Ogólnie update bardzo bardzo nieudane. Proponuję cofnąć bo nic dobrego się w nim nie stało. Jedyne co to te 4 błędy pozytywne. Balans całkowicie do wymiany i jest o wiele gorzej niż było na samym początku bety.

FuSzu:
Co ja mogę powiedzieć... Było żle, ale teraz jest jeszcze gorzej.

Mając 47 poziom, magiczne potwory w przedziałach 1-35 odbierają tylko 1hp. Fizyczne zaś od 1-10. Opuchlak (lvl 15) zabiera już 40, rosiczka (25lvl) - 114, jedook (35lvl) ponad 200. Aż się boję pomyśleć ile będą bić potwory na mój poziom.
A ekwipunek jest praktycznie ulepszony na +4.

Pvp wydaje się w miarę równe, ale ciężko jest oceniać, gdy nie ma się tego samego poziomu.

Leedra:
Po prostu jesteście słabi..

Dusza,która boi się śmierci - jest rozsądna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej