Perihelion - Polska gra mmorpg

W grze => Gildie => Wątek zaczęty przez: Clayvn w Lipca 18, 2012, 12:35:59 am

Tytuł: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Clayvn w Lipca 18, 2012, 12:35:59 am
Invicta

W nocy, podczas codziennej walki z potworami, jeden z wojowników Alentharu, o imieniu Clayvn, zobaczył w oddali jasne światło. Owej pory było bardzo ciemno i mrocznie, ponieważ księżyc, zwykle święcący na mogiły poległych rycerzy, schował się za chmurami. Promienie wyłaniające się spomiędzy drzew jaśniały coraz intensywniej, aż w końcu rozświetliły całe tamtejsze niebo. Clayvn zabijając stwory mieszkające na tych ziemiach zbliżał się do źródła blasku. Wyłoniwszy się z lasku ujrzał całą okazałość oślepiającego światła, które go z każdą kolejną sekundą coraz bardziej przyciągało. Nagle światło znikło. Wojownik ujrzał zakapturzoną postać w szacie. W ręku trzymała kostuch, a na ramieniu nosiła torbę wypchaną zielem. Wojownik wziął głęboki wdech, chcąc zapytać, gdzie jest i co się stało, lecz nie zdążył wypowiedzieć ani słowa, gdyż tajemnicza postać przemówiła: "Nie pytaj o nic, wszystko Ci wyjaśnię. Jestem jednym z Proroków. Otworzyliśmy portal, by przekazać Ci twoje życiowe przeznaczenie, równocześnie ratunek dla krainy Perihelionu, która z dnia na dzień zostaje niszczona przez złe siły Endurionu. My sami nie możemy się w te wojnę angażować. To byłoby zbyt ryzykowne. Nasza wiedza nie może zostać wyjawiona. Dlatego wybraliśmy Ciebie byś poprowadził Alenthar do zwycięstwa. Gdy przeniesiemy Cię do miasta stwórz Gildię i nazwij ja Invicta, co oznacza w naszym antycznym języku niepokonanych. W szeregi drużyny rekrutuj wszystkich, którzy są w stanie stawić czoło złu i chaosowi, który narasta z każdym dniem w waszej krainie. Podczas snu my będziemy zsyłać Ci wskazówki. Prowadź Alenthar do zwycięstwa i połóżcie kres Endurionowi.". Po ostatnich słowach proroka wojownika i wszystko co go otaczało ogarnął blask. Clayvn obudził się o brzasku, gdy po jego twarzy przeszedł lepki śluz. Nie wiedział do końca czy to co widział przeżył naprawdę czy był to tylko sen, jednakże czuł, że jego przeznaczeniem jest prowadzić Gildię Invicta i walczyć o dobro Perihelionu.


Święty Kodeks Invicta - Każdy, kto przyłączył się do Alentharu niezależnie czy jest Mnichem, Strzelcem czy Wojownikiem ma prawo włączyć się w nasze szeregi. By uniknąć wielu ofiar podczas wojny Gildia wyznaczyła próg 25 poziomu doświadczenia. Członków powinna cechować otwarta i bezgraniczna pomoc dla nowych w krainie Perihelionu, odwaga, mądrość i radość, którą zamierzają się dzielić z innymi.


Członkowie Invicta:

Clayvn
Preliscyt


Jeżeli nagminnie łamiesz Święty Kodeks lub nie posiadasz odpowiednich cech nie masz czego szukać w Invicta. Powstanie Gildii - 17.07.2012 23:23.

*invicto - "niepokonani" z języka łacińskiego
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Preliscyt w Lipca 18, 2012, 12:40:05 am
Zaje.. bajka ;P
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Clayvn w Lipca 18, 2012, 12:55:16 pm
W dniach od 19.07.2012 do 02.07.2012 rekrutacja będzie zamknięta. Przepraszamy.
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Septurion w Lipca 18, 2012, 10:03:06 pm
Gratulacje nowo powstalej gildi Sylvia and Preliscyt.  ;D

Fajnie rozwinieta historyjka, wiec Odnowa i Odbudowa powstala.
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Clayvn w Lipca 18, 2012, 10:12:19 pm
Tę Gildię będę prowadził z innym graczem, a Preliscyt doszedł na 14 poziomie zanim jeszcze powstał Kodeks.
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Clayvn w Stycznia 28, 2013, 01:38:18 pm
Rekrutacja, po długiej przerwie, otwarta!
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Veres69 w Lutego 01, 2013, 02:23:42 pm
Z chęcią bym się dołączył, posiadam 23 poziom, ale to kwestia minut, aby był 25 :)
Tytuł: Odp: Invicta - rycerze Proroków.
Wiadomość wysłana przez: Vexios w Lutego 11, 2013, 05:00:30 pm
Ja także chciałbym dołączyc do Waszej gildii. Nick w grze Anarchy.